Hráči mladšího dorostu U17 mají za sebou odvetu proti Kobeřicím.

Hráči U17 vybojovali bod v Kobeřicích.

" Vydřený bod"

Kobeřice-MFK Slavoj Bruntál 3:3 (2:1)

Všichni hráči věděli, že to bude těžký a vyhrocený zápas. Vždyť domácí zápas jsme vyhráli po boji 4:2.

Po příjezdu do Kobeřic jsme zjistili, že nebudeme hrát na hlavním hřišti, nýbrž na vedlejším tréninkovém domácího celku. To bylo rozměrově menší, což nám očividně nevyhovovalo a tím pádem ani nesedlo. Již v šesté minutě jsme prohrávali 1:0. Záměr domácích se zvolenou hrací plochou vyšel na jedničku. Hráli na dlouhé nakopávané balony a brejky. Do šatny jsme šli tedy za nelichotivého stavu 2:1 pro domácí.

Druhou půli jsme museli hrát jednodušeji a moc pohledný fotbal to nebyl, spíše kopaná. Ve vypjatém zápase jsme pokaždé dotahovali výsledek. Dvě minuty před koncem hrací doby, po individuálním průniku, napřáhl ke střele Š. Marko, domácí gólman však vyrazil střelu na roh. Z následujícího rohového kopu skóroval hlavou P. Frébort, a tím nám zajistil cenný bod.

Domácí realizační tým s podporou svých svěřenců, hrubou hrou a vulgarismy, se již na více nezmohl.

Děkuji celému týmu a vedení MFK Slavoj Bruntál za bojovnost. A také bych chtěl poděkovat za podporu rodičů, kteří přijeli v hojném počtu a celý zápas fandili.