Hráči mladšího dorostu U17 si hravě poradili s Opavou.

Mladší dorost porazil v neděli Slavii Opava 7:1

Zápas druhého celku s dvanáctým jsme opravdu nechtěli podcenit. Začátek zápasu byl celkem opatrný a vyčkávali jsme, co nám soupeř dovolí. Po dvou šancích v první půli, kdy se nám nepodařilo proměnit, se v závěru před gólmanem hostující Opavy dostal k odraženému míči náš hráč M. Minarčík a otevřel tak skóre. Poločas jsme dohráli za stavu 1:0.

Do druhé půle jsme vstupovali s vědomím, že soupeř hraje na brejky a bude využívat jakékoliv chyby na naší straně. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn v základní sestavě a hned v první minutě druhé půlky si nádhernou ulicí našel D. Rajs nabíhajícího M. Schmidta a nekompromisní střelou zvýšil na 2:0. Díky tomu dal našim hráčům "klid na kopačky".

Fenomenální výkon D. Rajse jen podtrhnul výkon křídelníků M. Schmidta a M. Minarčíka, kteří se každý zasloužili o "Hattrick". Tímto jsme rozhodli o domácí výhře 7:1.