Hráči U17 měli co vracet Frýdku-Místku.

Hráči U17 se těšili na odvetu proti Frýdku-Místku, která byla nakonec úspěšná.

Do zápasu jsme nastupovali s vidinou odplaty a křivdy, kdy jsme ve Frýdku podlehli domácím 7:1. Měli jsme co vracet, připravovali jsme se na nadcházející zápas pečlivě, měli jsme přečtenou hru i soupeře a celý tým byl ochoten dát do zápasu proti F-M vše. A bylo to vidět během celého zápasu, hráči nechtěli dát nic zadarmo.

Začátek zápasu byl z naší strany opatrný a vyčkávali jsme na to, co nám soupeř dovolí. Po ostrých zákrocích v prvním poločase jsme přišli o klíčového hráče - Š. Šebka. Neobjektivní přístup pana rozhodčího bruntálský tým ještě více semkl. Po gólové šanci T. Žandy jsme měli převahu a do druhého poločasu šli za stavu 0:0 s vidinou, že soupeř je pro nás hratelný.

Druhou půli jsme už byli vyrovnaným soupeřem a zkoušeli si "dovolovat" více. Po individuálním průniku M. Schmidta, který hladce prošel třemi obránci hostů, skončil odražený míč nekompromisní střelou pod břevno, otevřel skóre a rozhodl i o výhře Bruntálu.

Gól: D. Rajs (62. minuta).

Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům za výsledek, za to jak bojovali a jak pracují na svém zdokonalování, za práci na trénincích.