Starší dorost U19 doma zvítězil!

Hráči staršího dorostu zlomili sérii proher a na domácí půdě zvítězili.

MFKS Bruntál - FK Stará Bělá  5:1.

"Musíme doma na hřišti nechat vše a pak přijde odměna"!!

Nedělní utkání (21. 4.) nemělo pro naše družstvo vůbec dobrý začátek, jelikož jsme hned z rozehrávky inkasovali první a naštěstí i jediný gól.

Zápas šel dál a kolem 15. minuty se nám naskytla obří šance v podobě penalty, kterou bohužel šikovný brankář Staré Bělé vychytal.

Pár minut na to přišel klíčový moment, kterým bylo vyloučení kapitána hostů, což bylo pro družstvo soupeřů velkou ránou. Naše střelecká akce započala ve 34. minutě přímým kopem Marka Hoffmana z naší poloviny, kdy letící balón obránce hostujícího týmu prodloužil až do vlastní brány. Do kabin jsme se vraceli s lepší náladou za stavu 1-1.

Druhý poločas byl pro nás o něco příjemnější, jelikož hned v 53. minutě po souboji 1 na 1 s brankářem skóroval Lukáš Hurajt a měnil stav zápasu na 2-1. Tým byl šťastný, protože konečně viděli výhru na dosah, čemuž vzápětí pomohl Ivan Fedorov, který skóroval hlavou z rohu a navyšoval skóre na 3-1.

Chvíli na to se po chybě obrany dostali soupeři k pokutovému kopu, který nádherně vychytal náš schopný brankář Matyáš Zicha. Hra šla dál a po škaredém zákroku obránce hostů, za který byl obdařen červenou kartou, se Ondřej Baláž chopil šance z přímého kopu a nekompromisně zakončil do horního rohu brankářovy strany.

Oslabené družstvo se poté už na žádný nebezpečný útok nezmohlo, zatímco nadšení bruntálští kluci přidali poslední střelu mezi tyče, při které si Lukáš Hurajt přehodil brankáře a skóroval do prázdné brány.

Konečný stav zápasu byl 5-1 a naší kluci se můžou radovat z první jarní výhry a určitě ne poslední!!

Děkuji za nasazení našich hráčů a krásný výsledek!!