Týmu staršího dorostu U19 nechybí motivace do dalších zápasů.

Starší dorost neuspěl v Horní Suché, ale bude bojovat v dalších utkáních.

Naše utkání začalo neobvykle v sobotu 27. dubna v poledních hodinách, tentokrát na půdě Horní Suché, která panuje tabulce nyní se 47 body.

Oba týmy nastoupily s velkou motivací zápas vyhrát, jelikož minulé utkání jsme vyhráli, Horní Suchá se chtěla pomstít, zatímco my jsme chtěli loňskou výhru obhájit. I přesto, že jsme měli velmi okleštěnou sestavu, jsme se nebáli a vrhli se na soupeře. Hlavním úkol zněl: „Neobdržet rychlý gól a do poločasu jít alespoň s remízou!“ Což se bohužel nepovedlo a hned v úvodu utkání jsme inkasovali první gól. Do poločasu jsme se snažili co jsme mohli, ale na kvalitní tým Horní Suché jsme neměli, do kabin tak odcházíme za stavu 4-0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s chladnou hlavou, jelikož jsme věděli, že děláme co můžeme a nehrajeme špatný fotbal. Do konce zápasu se nám bohužel skóre snížit nepovedlo, bohužel našemu soupeři se skóre povedlo navýšit ještě o tři branky. Zápas končí 7-0, ale my nejsme zahanbení, ba naopak nás to motivuje do dalších zápasů!