Přinášíme přehled nadcházejících zápasů a těšíme se na naše fanoušky!!
Dva týmy pojedou náš klub reprezentovat do Vídně.
Přehled nejužitečnějších hráčů posledního kola.
Malí fotbalisté získávají zkušenosti v okresní lize minipřípravek.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Hlučín | 60 |
2 | Bruntál | 54 |
3 | Nový Jičín | 43 |
4 | Bohumín | 37 |
5 | Petřkovice | 33 |
6 | Vítkovice B | 31 |
7 | Staříč | 31 |
8 | Rýmařov | 30 |
9 | Slavia Opava | 28 |
10 | Krnov | 27 |
11 | Frenštát p.R. | 25 |
12 | Vřesina | 15 |
13 | Ostrava - Jih | 4 |
14 | Baník Albrechtice | 3 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Frýdek-Místek B | 51 |
2 | Horní Suchá | 50 |
3 | Kobeřice | 47 |
4 | Kravaře | 41 |
5 | Frenštát p. R. | 36 |
6 | Velká Polom | 33 |
7 | Krnov | 29 |
8 | Petřkovice | 26 |
9 | Slavia Opava | 22 |
10 | Polanka nad Odrou | 17 |
11 | Stará Bělá | 16 |
12 | Darkovičky | 16 |
13 | Hlubina | 15 |
14 | Bruntál | 8 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Frýdek-Místek B | 52 |
2 | Bruntál | 51 |
3 | Petřkovice | 40 |
4 | Krnov | 35 |
5 | Frenštát p. R. | 34 |
6 | Polanka nad Odrou | 33 |
7 | Velká Polom | 32 |
8 | Kravaře | 25 |
9 | Hlubina | 23 |
10 | Slavia Opava | 23 |
11 | Kobeřice | 22 |
12 | Horní Suchá | 20 |
13 | Stará Bělá | 7 |
14 | Darkovičky | 4 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | HLUBINA | 52 |
2 | Opava B | 47 |
3 | Vratimov | 44 |
4 | Havířov | 40 |
5 | Bohumín | 40 |
6 | Polanka nad Odrou | 39 |
7 | Šumperk | 37 |
8 | VÍTKOVICE | 35 |
9 | Bílovec | 34 |
10 | Valašské Meziříčí | 32 |
11 | Krnov | 30 |
12 | Frenštát p.R. | 28 |
13 | Řepiště | 24 |
14 | Břidličná | 21 |
15 | Jeseník | 20 |
16 | Bruntál | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Kylešovice | 54 |
2 | Polanka n. O. | 52 |
3 | Bolatice | 49 |
4 | Hlučín B | 45 |
5 | Hlubina | 45 |
6 | Kravaře | 37 |
7 | Bruntál B | 30 |
8 | Velká Polom | 22 |
9 | Poruba B | 18 |
10 | Heřmanice | 18 |
11 | Dolní Benešov | 17 |
12 | Stará Bělá | 12 |
13 | Kobeřice | 4 |
14 | Město Albrechtice | 1 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Bruntál "C" | 43 |
2 | Karlovice | 43 |
3 | Horní Benešov | 36 |
4 | Chomýž | 34 |
5 | Horní Město | 31 |
6 | Rýmařov "B" | 25 |
7 | Vrbno pod Pradědem | 25 |
8 | Zátor | 18 |
9 | Osoblaha | 13 |
10 | Jindřichov | 11 |
11 | Široká Niva | 9 |
12 | Břidličná | 3 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Krnov | 55 |
2 | Hlučín | 54 |
3 | Bruntál | 52 |
4 | Nový Jičín | 46 |
5 | Bohumín | 39 |
6 | Slavia Opava | 30 |
7 | Frenštát p.R. | 26 |
8 | Rýmařov | 25 |
9 | Baník Albrechtice | 23 |
10 | Ostrava - Jih | 20 |
11 | Vítkovice B | 18 |
12 | Petřkovice | 15 |
13 | Vřesina | 7 |
14 | Staříč | 4 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Velká Polom | 54 |
2 | Hlučín B | 49 |
3 | Heřmanice | 43 |
4 | Hlubina | 39 |
5 | Polanka n. O. | 36 |
6 | Kravaře | 34 |
7 | Bolatice | 33 |
8 | Dolní Benešov | 28 |
9 | Stará Bělá | 26 |
10 | Poruba B | 23 |
11 | Kylešovice | 19 |
12 | Kobeřice | 12 |
13 | Město Albrechtice | 4 |
14 | Bruntál B | 4 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Bruntál "C" | 30 |
2 | Vrbno pod Pradědem | 27 |
3 | Horní Benešov | 22 |
4 | Bruntál "D" | 22 |
5 | Břidličná | 16 |
6 | Krnov "B" | 15 |
7 | Lichnov | 9 |
8 | Krásné Loučky | 3 |
9 | Krnov "C" | 0 |