23_20231027_233936.jpg
44_20240204_185427.jpg

Na poháru OFS zlato a stříbro!

Výběr hráčů z našeho okresu, kterého se zúčastnili i naši hráči, vybojovali 1. a 2. místo.

V neděli 4.2.2024 proběhl každoroční pohár OFS v kategorii fotbalistů v okrese Bruntál ročníku 2009 a ml. V tomto roce se organizovaly 2 skupiny, v té první soutěžily mezi sebou týmy, které se umístily ve svých soutěžích výše a v té druhé ty týmy, které skončily ve svých okresních soutěžích níže.
Výjimkou byly týmy z Rýmařova a Bruntálu, hrající krajský přebor, které postavily do obou skupin po jednom mužstvu. Domácí MFK Slavoj Bruntál do obou týmů namixoval hráče ročníků 2009 a 2010 s různým sezonním vytížením, aby tak dal prostor v poměrně početném ročníku všem klukům napříč týmy a soutěžemi.

I to však stačilo, aby naši borci ve skupině A obsadili 2. místo za Jiskrou Rýmařov a skupinu B dokonce vyhráli tentokrát před tím samým týmem, a tak si obě mužstva v pořadí navzájem vyměnila. Máme i individuální ocenění. V dopolední části byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje Domča Orság a v odpolední části si vystřílel cenu pro nejlepší střelce Štěpa Brzobohatý.
Celkem se turnaje zúčastnily ještě kluby ze Zátoru, Jindřichova, Široké Nivy, Vrbna p./P., Horního Benešova, Albrechtic, Chomýže a Karlovic.
Chlapci všech týmů ukázali bojovnost, nasazení a také radost ze vstřelených branek. Gratulace oběma vítězům, čest všem zúčastněným.

Ing. Pavel Kamler, MBA.