První ročník turnaje "Slavoj Cup" proběhl tento víkend na fotbalovém hřišti v Bruntále.

První ročník turnaje "Slavoj Cup" proběhl tento víkend na fotbalovém hřišti v Bruntále.
Týmy starších a mladších žáků U15 a U13 se staly mistry kraje!!!
Poslední zápas sezony mají za sebou týmy žáků U15, U13, dorostu U19, U17 a tým mužů.
Kategorie U7 Bruntál se zúčastnila velmi dobře zorganizovaného turnaje ve Vrbně pod Pradědem, kde jsme jako jedna kategorie vyslali dva výběry.

Přijďte podpořit domácí tým mužů na zápas proti FK Slavia Opava.
