23_20231027_233936.jpg
152_20240528_192020.jpg

Starší dorost zvítězil v Polance.

Trenéři a hráči staršího dorostu se dočkali vítězství.

Vítězit venku je velmi těžké ,ale pokud chceme ještě živit naději na lepší umístění v tabulce musíme hrát na 110%.

Trenér již od začátku kladl důraz na týmovou práci a chuť vyhrát! Chtěli jsme hrát od začátku co nejvíc na míči a určovat tempo, což se nám dařilo.

Po zásluze jsme se dočkali - krásná střela z 25 metrů našeho záložníka Baláže skončila v síti. Vedeme 0:1 .

Posléze se zápas vedl ve velmi bojovném tempu s šancemi na obou stranách. Obětavost našich obránců šla každou minutou nahoru. Za zmínku stojí výborný zákrok Hanuse, který vyhlavičkoval míč z brankové čáry!

I soupeř hrozil - na konci zápasu průniková nahrávka, sám jeden na jednoho. Náš gólman v součinnosti se středními obránci vytvořil tlak na soupeřova hráče, který těsně minul!

Naše šance, kdy náš hráč běžel na soupeřova brankáře v komfortní situaci, opět jeden na jednoho, skončily stejně mimo. Aspoň víme, kde se musíme zlepšit.

Co stojí za zmínku, je výborná práce hlavního rozhodčího. Usměrňoval trenéry, předváděl velmi slušnou komunikaci s hráči, jen více takových.

Velké díky trenérovi ml. dorostu p. Matuškovi za výbornou práci pomezního rozhodčího.

Trenér: Co k tomu říct? Absolutní spokojenost s mentálním nastavením všech hráčů. Ta touha vyhrát tam dnes opravdu byla vidět. Jsem rád, že jsme schopni zahrát takové kvalitní utkání a doufám, že to bude pokračovat. Rezervy ještě máme.

SK Polanka n. O - MFKS Bruntál 0:1.

Článek poskytl: R. M.