První ročník turnaje "Slavoj Cup" proběhl tento víkend na fotbalovém hřišti v Bruntále.

První ročník turnaje "Slavoj Cup" proběhl tento víkend na fotbalovém hřišti v Bruntále.
Týmy starších a mladších žáků U15 a U13 se staly mistry kraje!!!
Poslední zápas sezony mají za sebou týmy žáků U15, U13, dorostu U19, U17 a tým mužů.
Kategorie U7 Bruntál se zúčastnila velmi dobře zorganizovaného turnaje ve Vrbně pod Pradědem, kde jsme jako jedna kategorie vyslali dva výběry.

Přinášíme přehled výsledků krajských soutěží.
